بسته بندی

شاید شما هم جزو آن دسته ی بزرگ از مردم باشید که به محض شنیدن اسم اسباب کشی یا باربری دچار استرس می شوید ، راه کار چیست ؟!

اسباب کشی از جمله واژه هایی است که میتوانیم بگوییم تقریبا همه ی ما کم یا بیش با آن آشناییت داریم و برای یک بار هم که شده در طول زندگی مان مجبور به اسباب کشی کردن شده ایم . جمع آوری وسائل ، بسته بندی ، و حمل آن ها تا مقصد ؛ به طور صحیح و سالم از گذشته تا به امروز اسباب کشی را امری بسیار مشقت بار برای خانواده ها و به خصوص خانم ها کرده است ، اما با وجود تمام این مشکلات و سختی ها به هر حال تعداد بسیاری از مردم کشور سالیانه و یا حتی ماهیانه مجبور به انجام آن و رفتن به مکانی جدید هستند ، با این حال چاره چیست ؟؟

از این رو نیسان بار و وانت بار پارسی برای سهولت در انجام اسباب کشی و حمل و نقل بار مشتریان خود دست به ارائه ی خدمات مفیدی در این زمینه زده است . به طور مثال چگونگی بسته بندی بار به نحوی که اثاثیه هنگام جابه جایی تا رسیدن مقصد دچار صدمه نشوند امری بسیار مهم در اسباب کشی است که نیسان بار و وانت بار پارسی برای آرامش خاطر و جلوگیری از ضرر و زیان شما مشتریان عزیز هنگام اسباب کشی با قیمتی مقرون به صرفه این خدمت را ارائه داده است و با جلب اطمینان خاطرتان ، شما را در روز های سخت اسباب کشی همراهی میکند .

خدمات قابل ارائه به شما مشتریان عزیز توسط نیسان بار و وانت بار پارسی :

1. بسته بندی وسائل ظریف و شکستنی مانند ظروف داخل بوفه ، کریستال ها و … با استفاده از کارتن های 5 لایه به مقاومتی بسیار بالا

2. استفاده از استرچ رپ «سلفون» ، چسب اسکات پهن ، وکیوم بزرگ 90 متری شامل بابل رپ «فوم ضربه گیر» در بسته بندی

3. ارائه ی کارتن رگال دار(مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار) برای تمیز و مرتب جابه جا شدن و آسیب ندیدن لباس های مجلسی شما

4. ساک رختخواب

5. لایف پک ، برای تمیز و مرتب جابه جا کردن لباس ها با ظرفیت 2 تا 3 کشو لباس

6. حمل و نقل جهیزیه نوعروسان به مطمئن ترین شیوه ی ممکن