باربری مرزداران

باربری مرزداران

  وانت،  کامیون،  شهر و شهرستان با بیمه

باربری مرزداران در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه منزل و اداره در جهت رفاه و آسایش همشهریان عزیز ساکن در مرزداران آماده ارائه خدمات و سرویس دهی میباشد که با داشتن یک مدیر مسئولیت پذیر ، منظم و نیز تیمی حرفه ای و کاربلد در امور جمع آوری ، بسته بندی و حمل این اطمینان خاطر را به همشهریان عزیز میدهد که دیگر نگران اتلاف وقت یا دیر  رسیدن به محل مورد نظرشان نباشند.

شماره تماس جهت رزرو سرویس + مشاوره رایگان

      شعبه مرکز 88564147    
شعبه غرب 44155474    
شعبه شمال غرب : 26763254
 مدیریت : 09191413004

باربری مرزداران

نکات ضروری

_ همشهریان عزیز میتوانند قبل از انتخاب باربری از مشاوره رایگان ما در زمینه چگونگی مراحل انجام کار جمع آوری ، بسته بندی ، حمل و کیفیت کار باخبر و نیز تمامی هزینه هارا برایشان محاسبه کرده تا با خیالی آسوده بتوانند به باربری مرزداران اطمینان کرده و کارهای خود را به ما بسپارند.

_ از این رو تمامی رانندگان کارکشته و باسابقه ما بر تمامی خیابان های سطح منطقه و شهر آگاهی کامل را دارند که دیگر وقت گرانبهای شم عزیزان بهدر نرود و در کمترین زمان ممکن به محل درخواستی شما عزیزان برسند.

_ چنانچه خودتان شخصا کارهای بسته بندی را انجام میدهید توجه داشته باشید که برای بسته بندی وسایل خود از کارتن و جعبه های متناسب استفاده کنید و سعی کنید وسیله زیادی را درنشان نگذارید تا در هنگام جابجایی دچار نگرانی بابت شکستنشان نشوید.

سرویس و خدمات

_ ارائه سرویس در طول ایام هفته بصورت مداوم.

_ انجام کلیه کارهای چیدمان اثاثیه منزل و اداره.

_ انجام کلیه کارهای بسته بندی بصورت مرتب و مشخص.

_ حمل و جابجایی بار در سطح منطقه ، شهر و نیز ارسال سرویس به شهرستان.

_ مجهز به ناوگانی از ماشین های مسقف باری جهت رسیدگی به تمامی درخواست ها جهت عدم اتلاف وقت.

_ داشتن نایلن های حبابدار ضخیم ، ساک های زیپ دار  در سایز های مختلف وکارتن های چند لایه مناسب برای هرگونه بسته بندی وسایل.

باربری مرزداران

“سفری هیجان انگیز و دلنشین را با ما تجربه کنید”

  لوازم  بسته بندی،  بسته بندی اثاثیه منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *