باربری

چگونه یک اتوبار و باربری خوب انتخاب کنیم ؟

چگونه یک اتوبار و باربری خوب انتخاب کنیم ؟ : انتخاب اتوبار و باربری خوب و مناسب نیاز به تحقیق و بررسی دارد . لذا برای اینکه بتوانید بهترین باربری در تهران را انتخاب کنید . موارد زیر را باید در نظر بگیرید :

 

اتوبار

 

نکات لازم در انتخاب اتوبار و باربری

پرس جو و دریافت پیشنهاد از دوستان و آشنایان

از دوستان و آشنایان و اطرافیان خود بخواهید برای شما یک اتوبار و باربری مناسب معرفی کنند . نزدیکترین باربری های اطراف منزلتان روا پیدا کنید . می توانید با تعدادی از این باربری ها تماس بگیرید واستعلام قیمت کنید . قول بزرگ بودن شرکت را نخورید همیشه شرکت های بزرگ بهترین نیستند . از طریق اینترنت می توانید شماره تماس باربری را پیدا کنید.

تحقیق اولیه جهت باربری وسایل

شما لیستی از قیمت و شماره تلفن موسسه های باربری را دارید . از طریق سابقه آنها را تحقیق کنید و آنها را با هم مقایسه کنید.

انتخاب سه یا چهار اتوبا رو باربری نهایی

از بین تمام شماره های تماس باربری ها شما چندتا از آنها رانتخاب کنید و دوباره استعلام قیمت و بر آورد هزینه جابجایی کنید . از موسسه های باربری که انتخاب کرده اید بخواهید بهتون پیشنهاد دهند و مشاوره بگیرید از آنها . با این کار از بین این شرکتها بهترین را انتخاب کنید. که برای شما مقرون به صرفه است .

وقتی نماینده شرکت برای برآورد قیمت نهایی به منزل شما آمد همه جای منزل را بهش نشون بدید

تمام وسایل و اثاثیه که می خواهید جابجا کنید را به نماینده شرکت باربری نشون دهید . با این کار در روز جابجایی نماینده ادعا نمی کند که وسایل و اثاثیه شما بیشتر است که هزینه اضافی از شما بخواهد. از طرفی مطمئن شوید که نماینده شرکت اتوبار از وضعیت خانه جدید شما آگاهی دارد. . دقت داشته باشید نماینده شرکت در روز اسباب کشی حضور داشته باشد و فرد دیگری را به جای خود نفرستد. تمام سوالات خود را در رابطه با شرکت از نماینده اتوبار بپرسید . لذا وقتی نماینده شرکت منزل شما را ترک می کند شما باید اطلاعات زیر را داشته باشید :

  • نام کامل شرکت
  • آدرس , ایمیل , شماره تماس و آدرس وب سایت باربری
  • پیشینه شرکت
  • شماره مجوز و گواهی نامه های فعالیت شرکت

مرور برآورد هزینه جابجایی

باید دقت داشته باشید زمانی قرارداد اسباب کشی بین شما و شرکت باربری رسمی است که به امضاء طرفین برسد.. توجه داشته باشید در موقع اسباب کشی لیستی از اثاثیه منزل توسط شرکت به عنوان سند تهیه می شود دقت داشته باشید این لیست براورد قیمت داشته اند و توسط نماینده باربری و اتوبار زیر آن امضاء شده است.

بر آورد قیمت نهایی جهیت اسباب کشی و جابجایی وسایل را به صورت کامل در یک ورق یاداشت کنید.

مقایسه نهایی قیمت شرکت های باربری

توجه داشته باشید که باید در مورد قیمت ها محتاط باشید . شاید در لیست اثاثیه موردی پیش آمده باشد که شرکتی قیمت پایین یا بالا گفته است لذا با احتیاط و دقت کامل تصمیم بگیرید .لذا دلیل این اختلاف قیمت را می توانید با مشاوره گرفتن از باربری پیدا کنید . شرکت های باربری به دلیل رقابتی که در بازار است بر سر قیمت با شما کنار خواهند آمد.

لیست قیمت تمام شرکت ها را با هم بررسی کنید و در نهایت شرکت مورد نظر خود را جهت باربری و اسباب کشی انتخاب کنید.

مطمئن شوید شرکتی که انتخاب کرده اید قانونی است و می تواند به صورت قانونی و بیمه شده تمام اثاثیه شما را جابجا کند.

شرکت خورد را انتخاب کنید و قرارداد را امضاء نمایید

در نهایت در روز بارگیری لیستی از وسایل منزل که در لیست قیمت نماینده اتوبار تهیه کرده است . یک کپی بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *