باربری و اتوبار پارسی

وانت تلفنی گرمدره

انواع وانت، وانت پیکان و وانت نیسان، جهت انجام بارهای سبک و کم و اسباب کشی و جابجایی لوازم اداره و منزل و جهیزیه عروس با ضمانت حمل بار صد در صد تضمینی

بسته بندی لوازم منزل و شرکتی و جهیزیه عروس

لوازم بسته بندی از قبیل،

ضربه گیر، کارتن های چند لایه و ضخیم متناسب اثاث کشی، سلفون و انواع چسب های پهن

وانت بار گرمدره

وانت بار گرمدره بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی

بار شهر و شهرستان با بیمه نامه معتبر حمل

کامیون مسقف و موکت کاری شده و مجهز به پتو

بسته بندی لوازم منزل و شرکتی توسط کادری مجرب و خوش اخلاق و ماهر

چیدمان اثاثیه منزل بنا به درخواست مشتریان

شمال تهران ، 26763254

غرب تهران ، 44155474

مرکز تهران، ۸۸۵۶۴۱۴۷

مدیریت، 09191413004

اعتماد شما به ما سرمایه ماست

نیسان بار گرمدره

نیسان بار گرمدره آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد بدون تعطیلی

حمل بار سنگین و شکستنی

از قبیل، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید

دستگاه های ورزشی، شیشه های میز ناهارخوری

و سایر لوازم منزل و شرکتی…..

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *