نیسان بار علامه

نیسان بار علامه

 همین حالا با ما تماس بگیرید :

      شعبه مرکز :  88564147   

شعبه غرب 44155474   

شعبه شمال غرب : 26763254

 مدیریت : 09191413004

نیسان بار علامه

وانت بار علامه

نیسان بار علامه با سالها سابقه ی درخشان با پرسنل با تجربه و با اخلاق و با در اختیار داشتن ماشین های مناسب باربری آماده استتا به صورت 24ساعته و حتی در تعطیلات در خدمت شما مشتریان دوست داشتنی باشد. وانت، کامیون مسقف و بسته بندی وسایل، شهر و شهرستان با بیمه نامه 

این باربری آماده ارائه کلیه خدمات باربری، اثاث کشی،حمل و نقل همراه با بیمه کالا جهت رفاه حال شمادر کلیه مناطق تهران و شهرستان ها با مدیریتی قوی و کار بلدو کادری مجرب می باشد.

زمانی که شما قصد جابجایی دارید تنها کافی است با ما تماس بگیرید و به ما اعتماد کنید تا کارشناسان مسئولیت پذیر و دوره دیده ما به شما عزیزان مشاوره رایگان دهند تا یک اثاث کشی راحت و بدون دغدغه داشته باشید.

این شرکت جهت حمل بار، بسته بندی، اسباب کشی دارایانواع وسایل نقلیه مخصوص حمل ‌و نقل اعم از :

سبک تا سنگین، سرپوشیده، کانتینر دار، یخچال دار به همراه تعداد لوازم مخصوص جابجایی در نظر گرفتن به‌روزتریناستانداردها در خدمات حمل اثاثیه و جابجایی می باشد.

با سال ها سابقه در امر حمل بار و اثاث کشی

نیسان بار علامه

خدمات بسته بندی تخصصی و پیشرفته وسایل و اثاثیه با استفاده از:

کارتن ها حجیم و ۱۰۰% محکم  ، ضربه گیر ، فوم و سلفون مرغوبتوسط کارگران مجرب و کار بلد در این باربری به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

وانت تلفنی علامه

ما هنگام عقد قرار داد با ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر وسایل شما را تضمین می کنیم که جای هیچ نگرانی برای شما مشتریان عزیز و دوست داشتنی باقی نماند. 

  اعتماد شمابه ما سرمایه ماست

نیسان بار علامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *