نیسان بار گیشا

نیسان بار گیشا

در شهر بزرگی همچون تهران باوجود شلوغی خیابان های آن مردم از اتلاف وقت خود عاجزاند.در زمینه جابجایی اثاثیه منازل یا ادارات در در سطح شهر نیز مردم بسیاری دچار مشکلات اتلاف وقت و نیز استرس چگونگی جابجایی میشوند.از این رو نیسان بار گیشا در زمینه حمل و نقل اثاثیه شما عزیزان آماده ارائه خدمات میباشد تادیگر نگران اتلاف وقت و چگونگی جابجایی نباشید و باخیالی آسوده تمامی کاررا به ما بسپارید.

شماره تماس برای رزرو و مشاوره

      شعبه مرکز 88564147    

شعبه غرب 44155474    

شعبه شمال غرب : 26763254

 مدیریت : 09191413004

 

نیسان بار گیشا

با مشاوره رایگانی که ما در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم از مراحل کار ازجمله جمع آوری،بسته بندی،حمل و جابجایی و نیز محاسبه تمامی هزینه های آن اطلاع داشته باشید تا در انتخاب خود هیچگونه نگرانی و استرس نداشته باشید.

خدمات نیسان بار گیشا

_ ارائه خدمات بصورت 24 در طول ایام هفته.

_ حمل و جابجایی ار در سطح شهر و ارسال سرویس به شهرستان.

_ انجام کلیه کارهای چیدمان اثاثیه در خانه یا اداره برطبق سلیقه مشتری.

_ جمع آوری و بسته بندی مرتب و دقیق وسایل بدون سردرگمی.

_ مجهز به ناوگانی از ماشین های باری جهت درخواست متعدد مشتریان عزیز برای جلوگیری از اتلاف وقت.

_ به همراه داشتن انواع کارتن های ضخیم ،ساک های زیپ دار در سایز های مختلف و نیز نایلن های حبابدار جهت بسته بندی مناسب وسایل.

نیسان بار گیشا

باتوجه به سابقه طولانی مدت نیسان بار گیشا و سابقه کاری رانندگان ما،از این رو برتمامی کوچه خیابان های سطح شهر آگاهی کامل دارند تا در کمترین وقت به مقصد برسند.

نکته قابل توجه

متقاضیان عزیزی که خود میخواهند کارهای بسته بندی وسایل خانه یا اداره خود را انجام دهند توصیه میشود از جعبه و کارتن های متناسب با وسایل خود استفاده کنند و نیز توجه داشته باشند که بیش از ظرفیت آنها درونشان باری نگذارند تا در حین جابجایی دچار آسیب نشوند.

نیسان بار گیشا

 

“باما سفر خوشی از جابجایی خود تجربه کنید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *