وانت تلفنی جلال آل احمد

وانت تلفنی جلال آل احمد

 همین حالا با ما تماس بگیرید :

      شعبه مرکز :  88564147   

شعبه غرب :  44155474   

شعبه شمال غرب : 26763254

مدیریت : 09191413004

وانت تلفنی جلال آل احمد

وانت تلفنی جلال آل احمد

اسباب کشی راحت و بدون نگرانی را با وانت تلفنی جلال آل احمد تجربه کنید. این وانت بار آماده ی خدمات رسانی در حیطه حمل اثاثیه و جابجاییبه شما عزیزان می باشد.

وانت تلفنی ما بهترین خدمات خود را با داشتن کادری مجرب وماشین های مناسب باربری مانند:

وانت و نیسان های مسقف و موکت کاری شده به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به شما مشتریان محترم ارائه می دهد. تمامی ماشین های این شرکت مجهز به پتو و ضربه گیر می باشند 

تا از بروز آسیب ها به بار جلوگیری شود. ما بار و اثاثیه شما را با کم ترین قیمت و با رانندگان زبده و آموزش دیده در سراسر شهر تهران و شهرستان ها به بهترین نحو حمل می کنیم.

ارائه خدمات حمل و نقل ، بسته بندی ، جابجایی بار و حتی چیدمان توسط پرسنل ماهر وانت تلفنی جلال آل احمد با تضمین انجام می گیرد.

حمل لوازم نیمه حجیم و خرده بار خود را اعم از:

بوفه ، میز ، صندلی ، وسایل شکستنی و حساس را به ما بسپارید تا لوازم شما را سلامت به مقصد مورد نظرتان برسانیم. زمانی که قصد جابجایی بار دارید و به دنبال یک وانت تلفنی مطمئن و قابل اعتماد هستید

 به ما اعتماد کنید تا یک خاطره خوشی از اثاث کشی برایتان باقی بماند. این شرکت دارای کارگران کاربلد و کادری مجرب جهت بسته بندی حرفه ای و تخصصی با استفاده از لوازم مرغوب مانند:

فوم ، سلفون ، کارتن های چند لایه ، انواع چسب های پهن وضربه گیر های حباب دار و ضد ضربه و همچنین ارائه مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس برای شما عزیزان می باشد.

وانت بار جلال آل احمد

وانت تلفنی جلال آل احمد

حمل و نقلی آسان و بدون دغدغه را با وانت تلفنی جلال آل احمد تجربه کنید.

جلب رضایت شما مشترین محترم از مهمتریناهداف ما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *