نیسان بار آزاد شهر

نیسان بار آزاد شهر

 همین حالا با ما تماس بگیرید :

      شعبه مرکز :  88564147   

شعبه غرب 44155474   

شعبه شمال غرب : 26763254

 مدیریت : 09191413004

نیسان بار آزاد شهر

نیسان بار آزاد شهر

نیسان بار آزاد شهر با سالها سابقه ی درخشان با پرسنل زبده و کار بلد و با در اختیار داشتن ماشین های مناسب باربری آماده استتا به صورت شبانه روزی و حتی در تعطیلات در خدمت شما مشتریان عزیز و دوست داشتنی باشد.

این باربری آماده ارائه کلیه خدمات باربری، اثاث کشی،بسته بندی و حمل و نقل همراه با بیمه کالا جهت رفاه حال شمادر کلیه مناطق تهران و شهرستان ها با مدیریتی توانمند و کادری مجرب می باشد.

زمانی که شما قصد جابجایی دارید تنها کافی است با ما تماس بگیرید و به ما اعتماد کنید تا کارشناسان مسئولیت پذیر و دوره دیده ما به شما عزیزان مشاوره رایگان دهند تا یک اثاث کشی راحت و بدون استرس و نگرانی داشته باشید.

این شرکت جهت حمل بار، بسته بندی، اسباب کشی دارایانواع وسایل نقلیه مخصوص حمل ‌و نقل اعم از :

سبک تا سنگین، سرپوشیده، کانتینر دار، یخچال دار به همراهتعداد لوازم مخصوص جابجایی در نظر گرفتن به‌روزتریناستانداردها در خدمات حمل اثاثیه و جابجایی کالا می باشد.

با سال ها سابقه در امر حمل بار و بسته بندی اثاثیه

نیسان بار آزاد شهر

خدمات بسته بندی تخصصی و پیشرفته وسایل و اثاثیه با استفاده از:

کارتن ها حجیم و ۱۰۰% محکم  ، ضربه گیر ، فوم و سلفون مرغوبتوسط کارگران خوش اخلاق و کار بلد در این باربری به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

 

نیسان بار آزاد شهر

ما هنگام عقد قرار داد با ارائه بیمه نامه و بارنامه معتبر وسایل شما را تضمین می کنیم که جای هیچ نگرانی برای شما مشتریان عزیز باقی نماند.

 

نیسان بار آزاد شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *